Багатий вилов та браконьєрські виверти (фото)

Криминал, Новости

Морські прикордонники присікли незаконний промисел та визволили незаконну здобич із безхазяйних сіток.

Реалізуючи оперативну інформацію про можливий незаконний промисел поблизу Тендрівської коси, тактичною групою катерів Одеського загону Морської охорони проведено посилене патрулювання зазначеного району.

Для оперативного реагування та компетентної оцінки всіх аспектів незаконної діяльності до патрулювання залучено групу силової підтримки відділу спеціальних дій та представників рибоохоронного патруля.

Виявлене неподалік Тендрівського маяка спеціалізоване рибальське судно здійснювало тралення водних живих біоресурсів із порушенням Правил промислового рибальства в басейні Чорного моря.

Спеціальною оглядовою групу відділу спеціальних дій судно зупинено й оглянуто. За результатами огляду виявлено заборонене для використання в цьому районі знаряддя рибальства – трал, який мав ознаки щойно використаного: був мокрий, із залишками риби. На борту також наявний вилов у орієнтовній кількості 1 300 кг шпротів чорноморських, 12 кг камбали.

Капітан свою провину визнав. Представник рибоохоронного патруля зафіксував адміністративне правопорушення за ст. 85-4 КУпАП. Судно-порушник катером Морської охорони відконвойовано в порт Очаків для передачі рибоохоронному патрулю та подальших адміністративних дій. Збитки, завдані державі, підсумує рибоохоронний патруль, а Одеським загоном морської охорони матеріали за ознаками  кримінального правопорушення, передбаченого ст. 249 ККУ передані до Національної поліції України.

Тим часом іншим катером Морської охорони зі складу тієї ж тактичної групи, під час подальшого обстеження району, в місці традиційного сезонного скупчення риби камбалоподібних порід, було виявлено буї з сітками без відповідного біркування.

Екіпажем катеру проведено вибірку безхазяйного знаряддя лову. У сітках довжиною близько 1 500 метрів виявлено 15 камбал калкан, 1  севрюгу та 35 крабів.

Представники морської фауни визволені з тенетів та відпущені у природне середовище. Безхазяйні знаряддя лову передано рибоохоронному патрулю. За приблизними підрахунками сума попередження нанесення шкоди державі понад 60 тис. грн.

Читайте также:  Кто 16 июля останется без света в Одессе?

Заходи із встановлення осіб, причетних до протиправної діяльності тривають.

Добавить комментарий