Экипаж судна IRON DESТINY сбрасывает фекальные воды в акваторию порта Южный

Криминал, Топ, Новости
Экологи заявили, что экипаж иностранного судна IRON DESТINY сбрасывает хозяйственно-фекальные сточные воды в акватории морского порта Южный. Убытки оценены 21 000 долларов, эти средства предстоит уплатить в бюджет Украины.
«Цей факт було виявлено у ході спільного обстеження внутрішніх морських вод територіального моря та виключної (морської) економічної зони України інспекторами ДЕІ з 1 загоном морської охорони.  За результатами лабораторного дослідження проби морської води встановлено перевищення нормативів гранично допустимих концентрацій по вмісту у воді завислих речовин у 3 рази та заліза загального у 3,4 рази. Спільно із представниками Управління СБУ в Одеській обл. здійснено огляд ошвартованого в акваторії Південної Філії ДП «АМПУ» судна. Відібрані проби води після системи очистки стічних вод судна та встановлено перевищення нормативів гранично допустимих концентрацій по вмісту у воді завислих речовин у 15 разів.
Таким чином, інспекцією при порівнянні результатів проб було виявлено факт погіршення якості води та встановлено факт забруднення територіальних та внутрішніх морських вод України судном «IRON DESТINY» ІМО в результаті скиду господарсько-фекальних стічних вод у кількості 150 куб м. Розмір відшкодування збитків, заподіяних внаслідок забруднення, становить 21 000 доларів США, яка сплачена добровільно в повному обсязі», — говорится в сообщении.
Читайте также:  В Одессе квартирант-иностранец зарезал хозяина квартиры

Добавить комментарий