Инна Поповская должна срочно найти миллион долларов, чтобы не присесть в СИЗО

Криминал, Топ, Новости

Судья Высшего антикоррупционного суда избрал меру пресечения директору юридического департамента Одесского горсовета Инне Поповской в виде залога в размере 26,2 млн грн. Об этом сообщила пресс-служба Специализированной антикоррупционной прокуратуры (САП).

«12 жовтня 2021 року слідчий суддя #ВАКС обрав запобіжний захід директорці юридичного департаменту Одеської міської ради, одній з 16 підозрюваних у справі щодо незаконного заволодіння землею територіальної громади Одеси та легалізації незаконно отриманих доходів.
Так, суд відмовив у задоволенні клопотання детективів НАБУ про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та обрав підозрюваній запобіжний у вигляді застави розміром 26 млн 169 тисяч гривень.
Також на директорку юридичного департаменту покладено ряд процесуальних обов’язків: прибувати на першу вимогу до детективів, прокурора, суду; не відлучатися із міста Одеса без дозволу детектива, прокурора або суду; повідомляти прокурора, детектива та суд про зміну свого місця проживання; утримуватися від спілкування зі свідками та іншими підозрюваними у справі, а також здати на зберігання детективам свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон.
Строк дії обов’язків – до 12 грудня 2021 року.
Після ознайомлення з повним текстом ухвали суду буде вирішено питання щодо оскарження запобіжного заходу.
Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду», — отмечается в сообщении пресс-службы САП.
Как отметили в САП, после ознакомления с полным текстом решения суда будет решен вопрос об обжаловании меры пресечения.
Поповская также является фигурантом по «кладбищенскому делу», по которому ей был назначен залог в 630 тыс. грн.
Напомним, накануне ВАКС также избрал меру пресечения мэру Одессы по делу о подозрении в причастности к махинациям с землей. Суд назначил Труханову залог в сумме 30,2 млн грн.
Всего в земельном деле фигурируют 16 человек, десять из которых являются членами преступной организации, а остальные — соучастниками совершения преступлений. Общий размер нанесенного ими городскому бюджету ущерба составляет 689 млн грн.
Читайте также:  Пилите, Шура! Они золотые: одесская мэрия выделяет миллионы на спил веток

Добавить комментарий